KITÜNTETÉST KAPOTT DR. NAGY GYÖRGY

Utolsó módosítás: 2019. július 01.

Fennállásának 25. évfordulója alkalmából tartott ünnepi gyűlést a Honvédség és Társadalom Baráti Körök Országos Szövetsége (HTBK OSZ) Budapesten, június 25-én.

Az eseményen részt vett Benkő Tibor honvédelmi miniszter is. Az ünnepi gyűlés elismerések átadásával zárult. Örömünkre dr. Nagy László nyug.főiskolai docens egy, a Feszty-körképet ábrázoló ajándéktárgyat kapott a miniszter úrtól, Dr. Nagy György egyetemi docens pedig a képen látható kitüntetést kapta, melynek szövege: Dr. Nagy György úrnak A honvédelem ügye érdekében végzett tevékenységéért, a Honvédelmi Minisztérium és a Magyar Honvédség kiemelten fontos feladatai megvalósításának támogatásáért, a Honvédség és Társadalom Baráti Körök Országos Szövetsége megalakulásának 25. évfordulója alkalmából Honvédelemért Kitüntető Cím II. fokozatát adományozom. Budapest, 2019. június 25-én Dr. Benkő Tibor Magyarország honvédelmi minisztere.