Kutatók éjszakája a Campuson

Utolsó módosítás: 2019. október 07.

Az utóbbi évek egyik legsikeresebb kutatók éjszakáját rendezte meg a Sárospataki Comenius Campus.

A programokon több mint kétszázötven érdeklődő vett részt. A rendezvény sikeréhez nagyban hozzájárultak azok a pedagógusok, akik elhozták diákjaikat a II. Rákóczi Ferenc Általános Iskolából, az Árpád Vezér Gimnáziumból, és nem utolsósorban Szerencsről. A változatos programok, a jó hangulat és a hely szellemisége ismét jó táptalajnak bizonyult, és a résztvevők bizonyították, hogy van érdeklődés a tudományok iránt, él a "Bodrogparti Athén, de mint minden élőt ezt is táplálni kell. Ebben segített a Campus oktatója Perlaki Attila, Oláh Gábor gyakorló iskolai tanár, a Comenius Campus könyvtárának munkatársai és azok a hallgatók, akik a programok elkészítésében oroszlánrészt vállaltak: Bartók Szilárd, Czakó Attila, Kiss Tamás, Toldi Gergely, és rajtuk kívül a további segítők. Köszönet érte.

Hír: Dr. Nagy György