OTDK-n szerepeltek Campusunk hallgatói

Utolsó módosítás: 2017. március 29.

A XXXIII. Országos Tudományos Diákköri Konferencia Tanítás- és Tanulásmódszertani, Tudástechnológiai Szekciója 2017. március 23-25. között került megrendezésre Győrött, Széchenyi István Egyetem Apáczai Csere János Kar szervezésében.

Campusunk öt hallgatója versenyzett: Danyi Regina (II. évf., tanító szak, nappali tagozat, témavezető: Sontráné dr. Bartus Franciska), Juhász Adrienn (II. évf., tanító szak, nappali tagozat, témavezető: Dr. Kissné dr. Gombos Katalin), Pletenyik Dóra (tavaly végzett tanítónő, témavezető: Dr. Kelemen Judit), Sándor Anna Luca (IV. évf., tanító szak, levelező tagozat, témavezető: Dr. Stókáné Palkó Mária), és Tóthné Veres Eszter (III. évf., óvodapedagógus szak, levelező tagozat, témavezető: Jaskóné dr. Gácsi Mária).
Hallgatóink becsületesen helytálltak, valamennyien könyvjutalomban részesültek.